Lider odprawiony z kwitkiem!

Wczorajsze popołudnie na pewno miło będą wspominać piłkarze i kibice Halnego. Do Kalnej zawitał lider z Grodzica który do wczorajszego dnia był drużyną nie pokonaną Bielskiej ''B'' Klasy oraz mógł się pochwalić b.dobrymi statystykami z 15-stoma bramkami zdobytymi oraz 5-cioma straconymi po czterech kolejkach. Spotkanie które rozpoczęło się punktualnie o godzinie 16:00 zdecydowanie lepiej rozpoczęli przyjezdni którzy już po 10 minutach spotkania mogli prowadzić przynajmniej 0:2, lecz na drodze Gości stawał po raz kolejny znakomicie broniący Wieja, lub zawodnicy Zamka strzelali obok bramki. W 17 minucie po naszym błędzie i wielkim zamieszaniu w polu karnym, na prowadzenie przyjezdnych wyprowadza Kowol Kamil, który strzela bez szans do obrony dla kompletnie zasłoniętego naszego bramkarza. Bramka ta zdecydowanie motywująco podziałała na nasz zespół, i już w 30 minucie mógł być remis, Konior Szymon zauważył głęboko wysuniętego bramkarza z Grodzica, strzela-lecz niestety obok bramki.  Zamek w pierwszej połowie przeważał, lecz to my po uderzeniu z przed pola karnego w 45 minucie zdobywamy bramkę ,,do szatni,, na 1:1, a jej strzelcem został Tracz Rafał. Drugie 45 minut to kompletnie odmieniony nasz zespół, który zdecydowanie prowadził grę, stwarzał sobie lepsze sytuację bramkowe, czego efektem był gol zdobyty na 2:1 przez Marcina Piątka, po strzale z pola karnego piłka odbija się od słupka i wpada do bramki Gości. Wynik ten do końca spotkania nie uległ już zmianie, choć jedni jak i drudzy mieli swoje sytuacje bramkowe, Szczególnie groźnie pod naszą bramką było pod koniec spotkania, kiedy to Zamek miał trzy dogodne sytuacje do zdobycia bramki, lecz my wytrzymaliśmy napięcie, i wygrywamy drugi mecz z rzędu, a pierwszy w tym sezonie na własnym obiekcie.

Dziękujemy wszystkim kibicom którzy pomimo nie zachęcającej pogody, dopingowali nasz zespół przez pełne 90 minut.