Przegrana po wyrównanym meczu

W niedzielne popołudnie doszło do konfrontacji dwóch ostatnich drużyn zamykających tabele bielskiej B-klasy. Mecz toczony przy typowej zmiennej angielskiej aurze, zebrał sporą publiczność na Naszym boisku. Spotkanie jak można było się spodziewać należało do bardzo wyrównanego widowiska, po którym lepsze wrażenie piłkarskie zostawiła Nasza drużyna, lecz niestety nie przeniosło się to na wynik. Mieliśmy więcej sytuacji niż rywale, lecz po raz kolejny zabrakło z Naszej strony klarownego wykończenia lub podejmowania szybszych decyzji. Drużyna przyjezdnych, bramce debiutującego w barwach Halnego - Patryka Wieja, zagroziła poważnie trzy razy, a jedną z takich sytuacji była bramka po strzale z 16-metrów w ,,okienko,, bramki - nie do obrony dla Naszego golkipera. Jeśli chodzi o aspekty poza sportowe, to jeden ze skontrolowanych piłkarzy drużyny przyjezdnych, nie posiadał przy sobie dokumentów potwierdzających jego tożsamość, dlatego tą sprawą zajmie się BOZPN.

Wieja, Wantoła, Caputa, Cader (80' Nosalik), Golonka, Tracz, Bistyga, Janik (70'G.Kastelik), P.Kastelik (55'Kubica), Śliwa (65'Sobieski), Piątek

Powiązana galeria: