Remis w ostatnim sparingu

Dość nietypowo bo w środku tygodnia rozegraliśmy ostatni sparing przed startem rozgrywek. W Łodygowicach zmierzyliśmy się z miejscowym Słowianem. Po zaciętym spotkaniu remisujemy z LKS-em 3:3. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył Andrzej Bistyga który to po pięknym strzale sprzed pola karnego posyła piłkę do bramki która zanim wpadła do siatki, zdążyła się jeszcze odbić od poprzeczki. W 39 minucie mieliśmy okazję na podwyższenie wyniku lecz jeden z naszych zawodników nie wykorzystuje rzutu karnego. Tuż przed końcem pierwszej połowy Słowian doprowadza do remisu, jeden z zawodników Gospodarzy wyprzedza naszych obrońców, po czym w sytuacji sam na sam z bramkarzem, lobuje go i umieszcza piłkę w bramce. Kolejny gol w spotkaniu to autorstwo Marcina Piątka, który uciekł obrońcom LKS-u i wykorzystał swoja sytuację. Lecz z prowadzenia nie cieszyliśmy się długo, bo już 5 minut później Słowian wyrównuje, piłka po rzucie wolnym wpada w pole karne naszej drużyny a tam najwyżej wyskakuje zawodnik Gospodarzy i posyła futbolówkę do siatki. My pobudzeni straceniem bramki, po raz kolejny wychodzimy na prowadzenie w tym spotkaniu, po fenomenalnym rajdzie z połowy boiska i dograniu piłki w pole karne popularnego ,,Bagietki,, bramkę zdobywa Jakub Dyczek. Miejscowi nie ustępowali i w końcówce spotkania po rzucie wolnym ustanowili wynik na 3:3.