Remis z Hecznarowicami, lecz 3 punkty wędrują na nasze konto!

Mecz z Hecznarowicami, był drugim domowym spotkaniem tej rundy w którym wystąpiliśmy w roli Gospodarza. Lekko zniechęceni ostatnimi wynikami, w tym meczu chcieliśmy zdecydowanie poprawić nasz dorobek ligowy oraz bramkowy. Pierwsza połowa nie napawała jednak optymizmem w której po golach z 16 oraz 40 minuty przegrywaliśmy 0:2. W szatni Trener podziałał motywującą na nasz zespół, i efektem tego była bramka kontaktowa Marcina Piątka w 53 minucie. Niestety 4 minuty później pada kolejny gol dla Gości po dość kontrowersyjnym rzucie karnym, po którym zespół z Hecznarowic ponownie odskakuje nam na różnicę dwóch trafień. Nas to jednak nie załamało i jako że było jeszcze bardzo dużo czasu, postanowiliśmy zacząć odrabiać straty, czego efektem była bramka z 64 minuty Grzegorza Kastelika, a także wyrównująca wynik spotkania bramka z rzutu karnego Andrzeja Bistygi. Jednak w 76 minucie po raz kolejny dajemy się oszukać napastnikom Sokoła, którzy zmieniają wynik spotkania na 3:4. I kiedy wydawało się że mecz zakończy się naszą przegraną, w ostatniej akcji meczu, do rzutu wolnego sprzed 16 metrów podchodzi Szymon Konior który idealnie przymierzył w światło bramki i zdobył bramkę wyrównującą.

Dziś doszła do Nas informacja z BOZPN, że mecz pomiędzy Halnym a Sokołem został zweryfikowany walkowerem 3:0 na naszą korzyść, ponieważ jeden ze sprawdzanych przez nas zawodników LKS-u grał pod innym nazwiskiem wpisanym w skład meczowy.