Zabrzeg 2:0 Kalna

W Niedzielę czekał nas wyjazd do Zabrzega. W meczu toczonym na dobrze przygotowanej płycie boiska ulegamy Gospodarzom 2:0. Pierwsza połowa to dobra gra obu drużyn, w której to żadna ze stron nie potrafiła zdobyć bramki. Po raz kolejny wspaniałymi interwencjami popisuję się nasz bramkarz, który to m.in. wybronił sytuację oko w oko z zawodnikiem Sokoła. Druga połowa, toczona w nie co wolniejszym tempie, także przyniosła wiele sytuacje dla obu ekip. Lepiej wykorzystali je gracze Zabrzega, którzy aplikują nam bramki w 60 oraz 82 minucie i 3 punkty zostają u miejscowych.

W Niedzielę o godz. 16:00 na własnym boisku podejmiemy ekipę Rotuz-a Bronów. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!