Kozy mocniejsze

Wczorajszego popołudnia zainaugurowaliśmy rundę wiosenną bielskiej B-klasy. Na pierwszy mecz o punkty tego roku wybraliśmy się do Kóz gdzie zmierzyliśmy się z miejscowym ,,Orłem,,. Niestety nie była to dla nas udana inauguracja ponieważ po 90 minutach ulegliśmy naszemu rywalowi 2:0. Mecz rozpoczęliśmy nie mrawo lecz z każdą minutą nasz zespół nabierał pewności, lecz do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, choć każda z drużyn miała swoje sytuacje. Z naszej strony najlepszą miał Andrzej Bistyga, gdzie po jego indywidualnej akcji, piłka minimalnie przeszła obok słupka. Po przerwie przez dłuższy okres gry inicjatywa należała do nas, lecz niestety w 59 minucie po stracie piłki w środkowej części boiska, nadziewamy się atak Gospodarzy, podczas którego jeden z zawodników ,,Orła,, wychodzi sam na sam z bramkarzem i otwiera wynik spotkania. My od tego momentu mieliśmy trzy stuprocentowe sytuacje, po strzale Marcina Piątka piłka odbiła się od spojenia, z kolei po dwóch zamieszaniach w polu karnym przeciwnika, Gospodarze skutecznie blokowali nasze strzały, lub my pudłowaliśmy. Pod koniec spotkania nasz zespół chcąc zdobyć bramkę wyrównującą, bardzo się otworzył, co w 90 minucie wykorzystał zawodnik ,,Orła,, ustalając wynik spotkania na 2:0.