SPARING: Remis w pierwszym sparingu

W Niedzielę na obiekcie COS w Szczyrku nasza drużyna rozegrała pierwszy z pięciu przewidzianych sparingów przygotowawczych. Naszym rywalem była solidna A-klasowa Żywiecka drużyna GKS-u Radziechowy-Wieprz II. Po dość ciekawym spotkaniu nasz zespół zremisował z rezerwami czwartoligowca wynikiem 3:3.

BRAMKI:

8' GKS 0:1 KSH - Po bardzo dobrym krzyżowym zagraniu Michała Golonki, piłka trafia do Rafała Tracza a ten mając przed sobą bramkarza umieszcza piłkę w siatce.

16' GKS 1:1 KSH - Bramka z rzutu wolnego zawodnika GKS-u.

24' GKS 1:2 KSH - Tym razem Rafał Tracz zagrywa krzyżową piłkę na skrzydło do Grzegorza Kastelika a ten strzałem głową umieszcza piłkę w siatce.

27' GKS 2:2 KSH - Niestety ,,prezent,, naszego bramkarza i mamy remis.

58' GKS 2:3 KSH - Po raz kolejny wychodzimy na prowadzenie, dośrodkowanie z rzutu rożnego Jasia Stasinowskiego i bramkę zdobywa Patryk Wieja.

62' GKS 3:3 KSH - Zamieszanie przed naszym polem karnym, i po uderzeniu piłki sprzed 16 metrów Rezerwy ustalają wynik spotkania.

SKŁAD HALNEGO:

Laszczak - Setla M.- Barbin - Nosalik - Golonka - Kastelik G. - Romanowski - Stasinowski - Bistyga - Tracz - Setla D. oraz Jurasz - Wilk - Wieja - Kocur

Kolejny sparing już w sobotę o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Młyńskiej w B-B, naszym przeciwnikiem będzie LKS Zapora Wapienica