Wyniki gier kontrolnych

Wyniki gier kontrolnych podczas przygotowań do rundy wiosennej.

Na początku przygotowań naszym przeciwnikiem była druga drużyna GKS-u Radziechowy-Wieprz zajmująca 6 miejsce w Żywieckiej A-Klasie. Dla obu drużyn był to pierwszy mecz kontrolny, a więc styl i forma zawodników była jeszcze daleka od optymalnej. Mecz rozgrywany na sztucznym boisku w Szczyrku ostatecznie zakończył się wynikiem 3:3.

Wynik 3:3

Wyjściowy skład: Laszczak - Setla M.- Barbin - Nosalik - Golonka - Kastelik G. - Romanowski - Stasinowski - Bistyga - Tracz - Setla D.

W następnym meczu rozgrywanym na stadionie ,,Na Górce,, zmierzyliśmy się z kolei z 6 drużyną A-Klasy bielskiej. Naszym przeciwnikiem była Zapora Wapienica. Niestety, w tym meczu musieliśmy uznać zdecydowaną wyższość LKS-u, który zaaplikował nam aż dziewięć bramek, tracąc przy tym tylko dwie.

Wynik: 9:2

Wyjściowy skład:Jurasz - Wieja - Barbin - Nosalik, Golonka - Kastelik P. - Tracz - Bistyga - Stasinowski - Kastelik G. - Kubica

W kolejnym sparingu zmierzyliśmy się z rywalem za miedzy, zespołem Beskidu Godziszka. Mecz rozgrywany na dość specyficznym małym treningowym boisku Beskidu, zakończył się naszą wygraną wynikiem 2:3.

Wynik: 2:3

Wyjściowy skład: Jurasz - Setla M.- Barbin - Nosalik - Golonka - Romanowski - Stasinowski - Bistyga - Tracz - Setla D.

W przedostatnim meczu kontrolnym poprzeczka dla naszych zawodników została zawieszona bardzo wysoko, ponieważ czekał nas najtrudniejszy mecz, z zespołem występującym obecnie w bielskiej Lidze Okręgowej-drużyną LKS-u Leśna. W spotkaniu rozgrywanym w Czechowicach-Dziedzicach, rywal okazał się od nas znacznie mocniejszy, zdominował nas można powiedzieć na każdym kroku, czego efektem była wygrana 11:1

Wynik: 11:1

Wyjściowy skład: Jurasz - Setla M.- Barbin - Bistyga - Golonka - Kastelik G. - Kubica - Stasinowski - Janik - Tracz - Setla D.

Finalnym zwieńczeniem przygotowań do rundy wiosennej, był dla nas sparing z LKS Pewel Mała. Mecz tak jak poprzedni, został rozegrany na sztucznym boisku w Czechowicach, w którym nasza drużyna pokonała zespół z żywiecczyzny 1:0.

Wynik: 0:1

Wyjściowy skład:Jurasz -Wieja -Barbin -Nosalik, Golonka - Romanowski -Tracz - Bistyga - Stasinowski - Kastelik G. - Wolf M.