Konior oraz Piątek dają wygraną w sparingu

W niedzielne popołudnie doszło do kolejnej zaplanowanej gry kontrolnej naszych piłkarzy. Tym razem naszym rywalem był przedstawiciel A-klasy Żywieckiej drużyna LKS-u Halnego Przyborów. Spotkanie które rozpoczęło się na naszym boisku punktualnie o 14:30 lepiej rozpoczęli goście, którzy przez pierwszy okres gry kontrolowali grę, czego efektem była bramka zdobyta w 19 minucie - nasz bramkarz pierwszy strzał zdołał obronić, lecz przy dobitce był już bezradny. Bramka ta podziałała na Nas bardzo motywująco, przez co nasza gra od tej chwili zdecydowanie się poprawiła. W 30 minucie sam na sam z bramkarzem wychodzi Szymek Konior, i wyrównuje wynik spotkania na 1:1, lecz nie była to jego ostatnia bramka w tym spotkaniu, bo już 7 minut później po ,,zabawie,, obrony z Przyborowa, przejmuję piłkę, po czym zachowując spokój w polu karnym przeciwnika i sprytnie mijając obrońce, wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Po przerwie w 49 minucie goście doprowadzają do remisu, którzy po składnej akcji po raz kolejny naszego bramkarza musieli pokonywać ,,na raty,,. W 61 minucie hat-tricka kompletuje Szymon Konior który grał w tym spotkaniu jak natchniony, tym razem zaskoczył bramkarza strzałem sprzed pola karnego, a ten kompletnie zasłonięty nie miał szans odpowiednio zareagować. Kolejna bramka dla naszego zespołu to autorstwo braci Piątków - Marcina oraz Jakuba, którzy to w 70 minucie wychodzą sam na sam na przeciw bramkarza, i posyłają piłkę do bramki, a dokładniej czyni to młodszy Kuba. Ostatniego gola w tym spotkaniu zdobywają piłkarze LKS-u, którzy w 75 minucie po dośrodkowaniu w nasze pole karne, pakują piłkę do siatki a dokładniej jeden z pomocników który wyprzedza naszego obrońce i ustala wynik spotkania na 4:3.

Skład:

Tes.zawodnik, Golonka, Cader, Nosalik, Wantoła, G.Kastelik, P.Kastelik, Tracz, Wieja, M.Piątek, Konior oraz J.Piątek, Stasinowski, Sobieski