Druga drużyna GKS-u mocniejsza w sparingu.

We wczorajsze popołudnie przyszło nam rozegrać trzeci sparing przed startem rozgrywek. Naszym rywalem na boisku w Wieprzu, była druga drużyna GKS-u Radziechowy-Wieprz występująca na co dzień w A-klasie Żywiec, piastująca obecnie czwartą pozycje w lidze. Po remisie z Ciscem oraz wygranej z Przyborowem tym razem musieliśmy przełknąć gorycz porażki przegrywając z GKS-em 3:0. Pierwszą bramkę ujrzeliśmy w 17 minucie spotkania, kiedy to piłka po rzucie wolnym, odbija się od głowy jednego z naszych obrońców, zmieniając kierunek a następnie nie dając szans naszemu bramkarzowi odpowiednio zareagować. Kolejny gol to konsekwencja błędu naszej defensywy, którą bezbłędnie w 25 minucie wykorzystał napastnik Gospodarzy. Druga połowa spotkania to bardziej wyrównany pojedynek, gdzie każda ze stron miała swoje sytuacje, lecz niestety w ostatniej fazie akcji zawodziły celowniki zawodników obu drużyn. Wynik na 3:0 został ustalony w ostatniej akcji meczu, kiedy to jeden z pomocników ,,Gieksy,, wyszedł sam na sam z golkiperem naszej drużyny, zamieniając sytuację na bramkę.