Przegrana z Zarzeczem

W czwartym tegorocznym sparingu przyszło nam grać z drużyna z Zarzecza i..... niestety nie wyszedł nam ten sparing. Wynik 6:2 mówi wszystko. Sam początek meczu nie zapowiadał takie rezultatu, bo to my w 11 minucie jako pierwsi zdobywamy bramkę i wychodzimy na prowadzenie. Po dograniu Szymona Koniora, Rafał Tracz wykorzystuje sytuacje w polu karnym i umieszcza piłkę w siatce. Drużyna gości do remisu doprowadza w 20 minucie którzy po składnej akcji, ,,rozklepali,, nasz zespół i pokonali naszego bramkarza. W 39 minucie oraz 45 minucie padają dwie kolejne bramki dla Zarzecza, i były one wyjątkowej urody, ponieważ każda z nich była zdobyta po strzale z dystansu w okienko bramki. Po zmianie stron miejscowi nie postanowili zwalniać tempa i już w 48 minucie po zamieszaniu w naszym polu karnym jeden z zawodników pakuje piłkę do pustej bramki. 2 minuty później pada piąta bramka dla przedstawiciela B klasy żywieckiej, dośrodkowanie w pole karne wykorzystuje jeden z pomocników LKS-u który nie został upilnowany przez naszych obrońców. W 64 minucie nareszcie pada druga bramka dla Halnego a jej strzelcem zostaje Kubica Leszek po akcji zespołowej. W 68 minucie po rzucie karnym dla Zarzecza zostaje ustalony wynik na 6:2 który do końca meczu już się nie zmienił. Miejmy nadzieję że tak wysoka porażka naszego zespołu, to tylko wypadek przy pracy, i już w najbliższym sparingu z Sokołem Buczkowice nasi zawodnicy pokusza się o zdecydowanie lepszy wynik.