Sparingowy remis z Sokołem Buczkowice

Dzisiejszym sparingpartnerem naszej drużyny był dobrze znany wszystkim mieszkańcom naszej gminny zespół GLKS-u Sokół Buczkowice. Po 90 minutach Halny zremisował z przedstawicielem bielskiej A-klasy wynikiem 1:1. Pierwsza bramka wpadła w końcówce pierwszej połowy, a dokładniej w 44 minucie, kiedy to nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Rafała Tracza piłka odbija się od słupka, lecz najszybciej do dobitki startuje Paweł Janik i umieszcza futbolówkę w siatce. GLKS swoją jedyną bramkę zdobył po dość kontrowersyjnym rzucie karnym w 74 minucie. Dzisiejszy mecz na pewno mógł się podobać, obfitował on w sytuację bramkowe obu drużyn, które zaprezentowały dość niezły poziom. Z tego miejsca należy pochwalić cały nasz zespół, który na pewno rozegrał dziś o wiele lepsze spotkanie, niż to ubiegło-tygodniowe.